logo

reklam

15 TEMMUZ KAHRAMANLARI ANISINA FUTBOL TURNUVASI DÜZENLENDİ

futsal-684523165İzmir Çocuk ve Gençlik Kapalı Ceza İnfaz Kurumu 15 Temmuz darbe engelleyen kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi anmak amacıyla Salon Futbolu Turnuvası düzenledi.

15 Temmuz 2016 tarihinde Türkiye’nin anayasal düzenle teminat altına alınmış demokratik kazanımlarını, milli birlik, beraberlik ve bağımsızlığımızı ortadan kaldırmayı hedefleyen menfur silahlı darbe teşebbüsü, milletimizin devletine ve demokratik iradesine sahip çıkmasıyla bertaraf edilmiş, vatandaşlarımız meydanlarda, sokaklarda canları pahasına eşsiz bir destan yazmış ve istikbalimize sahip çıkmıştır.

İzmir Çocuk ve Gençlik Kapalı Ceza İnfaz Kurumu, birlik ve beraberliği güçlendirmek, personelin ve kurumda kalmakta olan hükümlü ve tutuklu çocukların moral ve motivasyonlarını artırmak ayrıca alçak darbe girişimini engelleyen kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi anmak amacıyla kapalı spor salonunda FUTSAL (Salon Futbolu) TURNUVASI düzenledi.

Sorumlu Başmemurluk takımı ile hükümlü ve tutuklu çocukların oluşturduğu karma takım arasında geçen ve normal süresi 1-1 berabere biten final maçında şampiyonu atılan penaltılar belirledi.

Turnuva şampiyonu olan Sorumlu Başmemurluk takımı ile turnuva ikincisi olan takıma kupa, madalya ve hediyelerini veren Kurum Müdürü Vural Temür, her iki takım oyuncularını tebrik ederek, yaşanan alçak darbe girişiminde yaşamını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralanan gazilerimize acil şifalar diledi.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ