logo

reklam

İNFAZ VE KORUMA MEMURLARI BEŞTEPE’DE

Başlıksız-1rtaetq

Cumhurbaşkanımız, Adalet Bakanımız ve İnfaz ve Koruma Memuru aynı karede buluştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde verdiği resepsiyonda infaz ve koruma memurlarıyla bir araya geldi.

Şehit yakınları ve gazilerin yanı sıra siyaset, iş, sanat ve spor camiasından çok sayıda davetlinin katıldığı resepsiyonda; Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı İsmail Kahraman, Başbakan Binali Yıldırım, Bakanlar, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de hazır bulundu.

CTE personelleri uzun yıllar gerek sendika gerekse dernek örgütlenmeleriyle ve son yıllarda ise sosyal medyadaki dikkat çekerek verdiği mücadele sonrasında hak ettiği yıpranma  (Fiili hizmet süresi zammı) resmi gazetede yayımlandıktan sonra Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’ün çalışmaları sonucunda İnfaz ve koruma memurları 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarında Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde yerini aldı.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde Cumhurbaşkanımızın vermiş olduğu resepsiyona, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’ün çalışmaları sonucu Eğitim merkezinden ve Sincan Kampüsten İnfaz ve koruma memurları katıldı.

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül İnfaz ve koruma memurları ile yaptığı sohbette not aldığı gözlendi.

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’ün de yer aldığı resepsiyonda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan infaz ve koruma memurlarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Fiili hizmet süresi zammı, resmi gazetede yayımlandıktan sonra çalışan ceza infaz kurumu personelinin yıllardır arzu ettiği en önemli  husus  Devletin desteğini arkalarında hissetmeleri idi bu anlamında külliye daveti büyük bir moral ve motivasyon kaynağı oldu.

Bir çok sosyal medya platformlarında infaz ve koruma memurları;Devletin desteğini arkalarında hissetmelerini sağlayan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan,Başbakanımız Binali Yıldırım,Adalet Bakanımız Abdulhamit Gül, Müsteşarımız Kenan İpek ve CTE Genel Müdürümüz Enis Yavuz Yıldırım’a şükranlarımızı sunuyoruz.Şeklinde yorumları yaptı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ