logo

reklam

KULOĞLU CTE PERSONELİNİ UNUTMADI

RSTTYWRTYWRT

Ceza infaz personeline sıcak, samimi yaklaşımı ile bilinen Kuloğlu, Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdür Yardımcılığından, 19 Ocak 2017’de HSYK Atama Dairesi’nden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcılığı görevine getirilmişti.

CTE’de görevleri esnasında fırsat buldukça Ceza infaz kurumu personellerinin sorunlarıyla ilgilenen ve hasta personellerini ziyaret eden Kuloğlu, personel ve yakınlarının cenazelerine iştirak ederek örnek davranışlar sergilemişti.

Denizli Eğitim Merkezinde, infaz ve koruma memuru üniforması giyerek  yaptığı açıklamada; personel sorunlarına duyarlı olduklarını belirterek “infaz ve koruma memuru arkadaşlarımızın şanla, şerefle ve gururla taşıdıkları üniformayı biz de şerefle ve gururla giydik” demişti.

Bu gün sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımda ceza infaz kurumu personellerini unutmadı Kulloğlu şunları yazdı:

Adalet yolunda…

Ceza infaz kurumlarında fedakarca görev yapan infaz ve koruma memuru arkadaşlarımızın hayal ve hak ettikleri fiili hizmet tazminatı yayımlanan KHK ile yürürlük kazanmıştır. CTE Personeline hayırlı olmasını diliyorum. Adalet yolunda daha iyiye doğru…

CTE Personelin yanında olan Sayın Turan Kuloğlu’na duyarlılığından dolayı çok teşekkür ederiz.Başarılarının artarak devam etmesini dileriz.

Share
#

SENDE YORUM YAZ