logo

reklam

NİHAT DOĞAN:TERBİYESİZLİĞİMDEN DOLAYI ÖZÜR DİLERİM

Başlıksız-1 kopya

Nihat Doğan Müsteşar Kenan İpek’ten özür diledi: “Terbiyesizliğim dolayısıyla…”

Şarkıcı Nihat Doğan, Beyaz TV’de yayınlanan bir programda, Adalet Bakanlığı Müsteşarı Kenan İpek’e yönelik söylediği hakaret içeren sözlerden dolayı ‘terbiyesizlik’ yaptığını kabul ederek özür diledi.

Adalet Bakanlığı Müsteşarı Kenan İpek’e yönelik söylediği hakaret içeren video ve sözleri yayımlamanın saygısızlık olduğuna inanarak yayımlamıyoruz.Sadece bu terbiyesizin özür beyanını yayımlıyoruz.

Nihat Doğan’ın “Saygıdeğer Müsteşarım Sayın Kenan İpek ile ilgili özür açıklamam” mesajıyla Twitter hesabından yaptığı paylaşım şu şekilde:
Saygıdeğer Müsteşarım Sayın Kenan İpek;

Bugün Beyaz TV’de yapmış olduğum yayında şahsınıza karşı söylenmemesi gereken bir konuşma yaptım. Ancak konuşmamdan sonra sizin FETÖ terör örgütü ile olan mücadelenizi öğrenince konuştuklarımdan utandım. İnanın attığın twiti doğru anlamadan yorumladım. Bu konuşmamın terbiye sınırlarını da aştığının farkındayım, terbiyesizliğim dolayısıyla tüm çalışma arkadaşlarınız, üzdüğüm herkesten, özellikle şahsınızdan ve sayın Adalet Bakanımız Bekir Bozdağ’dan özür diliyorum. Pazartesi sabah yayınımda da bu özrü sözlü olarak yapacağımı belirtmek isterim. Gardiyanlarımız hakkındaki meselede tamamen FETÖ terör örgütü ile ilişkisi olabilecek kişileri kastettim. Vatan aşkı ile görevini yapan gardiyanlarımızı eğer istemeden üzdüysem onlardan da özür dilerim. Hakkınızı helal ediniz. Saygılarımla Nihat Doğan.

Sosyal medyada yapılan yorumlarda ve toplumun genel kanaati, bu saygısızlığın bir özürle geçiştirilemeyeceği hukuki olarak da muhakkak ceza alması ve bu programın kapatılması yönünde değerlendirmeler yapılıyor.Aynı zamanda program sunucuları ve tv kanalının da bu suça ortak olduğu gelen yorumlar arasında.

Başlıksız-1 kopya.jpgereyr

Share
#

SENDE YORUM YAZ

#

NİHAT DOĞAN:TERBİYESİZLİĞİMDEN DOLAYI ÖZÜR DİLERİM” için 4 Yorum

  1. eğer ki sayın müsteşarımız ve genel müdür ve genel müdür yardımcılarımız sahip çıkmasa idi hakaretlerin devamı gelirdi kendilerine buradan teşekkür ederim, ama yanına kalmaması gerekir yani affedici rolüne bürünmmemek gerekir yapanın yanına kalmamamlıdır. her şerde bir hayır vardır derler şunu gördük ki birlik olunca her şey daha güzel oluyor

  2. AYHAN : diyor ki:

    ben sana hakkımı helal etmiyorum nihat biryerlere yaranmak için yalakalık yapıyorsun

  3. metin : diyor ki:

    HARAM OLSUN

  4. Gürbüz TOPÇU : diyor ki:

    özürle kapanacak alçak sözlerin cevabını hukuk söyleyecek