logo

reklam

İŞYURTLARI KURUMUNDA DEVİR TESLİM

Başlıksız-1rtu7r6

Dr. Vehbi Kadri Kamer yaklaşık 3,5 yıldır sürdürdüğü Daire Başkanlığı görevini 20 Kasım 2017 tarihinde Uluslararası Hukuk ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğünde tetkik hâkimi olarak görev yapan Murat Atan’a devretti.

20 Kasım 2017 Pazartesi günü İşyurtları Kurumu toplantı salonunda yapılan devir teslim töreninde konuşan Kamer, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünde 17 yıldır görev yaptığını, bu görev süresince hep ilerlemeyi, gelişmeyi hedef aldığını; yaptığı görevde insan odaklı yaklaşımı benimsediğini belirtti ve sözlerine şöyle devam etti: “ Bugün geriye dönüp baktığımda içimin rahat olduğunu söyleyebilirim. Birlikte çalıştığım tüm arkadaşlarımla birlikte gerçekten çok çalıştık, çok önemli işlere imza attık. İnsanın geçmişte yaptığı iyi şeylerin de kötü şeylerin de mutlaka yaşamının bir yerinde önüne çıkacağına inanırım. Benim bugüne dek karşılaştığım şeylere baktığımda, bunların yaptığımız iyi şeylerden kaynaklı olduğunu düşünüyor, gururlanıyorum. Özellikle İşyurtlarında çok yoğun tempoda çalıştık, önemli işler yaptık. Burada görev yapan arkadaşlar gerçekten gece gündüz çalıştı, gerektiğinde evlerine iş götürdü. Özverili çalışmalarından dolayı onları kutlarım. Görevi devrettiğimiz arkadaşımıza da yeni görevinde başarılar dilerim, yolu açık olsun.”

Görevi devralan Murat Atan da şunları dile getirdi: “Değerli Başkanıma güzel dilekleri için teşekkür ederim. İşyurtları Kurumunun özellikle son yıllarda yaptığı çalışmalarla büyük yol kat ettiğini biliyorum. Bu Kurum çok önemli bir Kurum. Ben böyle önemli bir Kurumu Vehbi Kadri Kamer gibi başarılı bir başkandan sonra yönetmek oldukça zor olacak. Çünkü kendisi gerçekten çok çalışkan, başarılı ve kendisini ispatlamış vizyon sahibi bir insan. Personel bakımından kısıtlı imkânlarla böyle önemli çalışmalar yapılmasından ötürü minnet duyuyorum. Umarım bu kurumda birlikte güzel çalışmalar yaparız.”

Konuşmaların ardından görevini devreden Dr. Vehbi Kadri Kamer tüm birimleri gezerek personelle tek tek vedalaştı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ